click to enable zoom
Loading Maps
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Advanced Search
We found 0 results. Do you want to load the results now ?
Advanced Search
we found 0 results
Your search results

Mieszkania do wynajęcia Warszawa

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na Sadach Żoliborskich – 50 m. kw. Pokoje: 17m2, 9m2 i 11m2 z oknami od strony pd-wsch i pn-zach. Z salonu wyjście na niewielki balkon. Z obu stron widok na pięknie zagospodarowane zielone podwórze. Kuchnia niezależna 7 m2, łazienka i WC osobno. Podłogi – mozaika jesionowa, łazienka i kuchnia z nowoczesnym wyposażeniem, okna i parapety wymienione. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, Sady Żoliborskie, bardzo dużo zieleni, cisza, spokój. Ujecie Wody oligoceńskiej 20m. Blisko do stacji metra Marymont oraz do przystanków komunikacji miejskiej (tramwaje, autobusy) w odległości 4-5 min. pieszo. Dojazd komunikacją do ścisłego centrum miasta: 10 min, C.H. Arkadia: 5 min. tramwajem.

Wynajmę od zaraz czyste, ciepłe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Księcia Janusza. Piętro 9/10. Blok czysty, nowoczesna winda, domofony. Wyposażone. Sypialnia: łoże małżeńskie, szafa i słupek, pokój dzienny: kanapa rozkładana, stół, fotele, komoda. Łazienka: wanna, świeżo wymieniona umywalka, pralka. Przedpokój: szafa na ubrania wiszące i na buty. Kuchnia: kuchenka 4 palnikowa z piekarnikiem, duża lodówka, szafki, zlew. Dodatkowo kilka pawlaczy. Ładny panoramiczny widok z okna min na C.H. Wola Park i Bemowo. W pobliżu 3 parki: Księcia Janusza, Park Moczydło i Park Sowińskiego. 3 min pieszo do Obozowej (tramwaje do centrum) oraz 10 min pieszo do Górczewskiej (autobusy). 15 min pieszo do CH Wola Park. Okolica zielona, domki jednorodzinne, spokojna. Obok bazarek na Kole. 15 min komunikacją do metra Stare Bielany i 20 min do metra Ratusz Arsenał. Cena 1420 zł (w tym czynsz) plus opłaty licznikowe. Kaucja wysokości jednomiesięcznej opłaty.

Ciepłe i przyjemne mieszkanie do wynajęcia od zaraz. w cenę najmu 1800 zł wliczone są opłaty. W pełni umeblowane, łącznie ze sprzętem RTV i AGD. Mokotów, ul. Czerniakowska

Mieszkania do wynajęcia Warszawa w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (ok. 1000 m od Galerii Mokotów) przylegające do Torów Wyścigów Konnych na Służewcu. Teren zamknięty, domofon, wejściowe drzwi antywłamaniowe. Mieszkanie przestronne, widne 3 pokojowe na 5 piętrze, składające się z: – umeblowanej i wyposażonej kuchni – lodówka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, płytka gazowa z piekarnikiem, komplet nowych garnków + cała zastawa kuchenna, szafki, stół z krzesłami (podłoga terakota, ściany glazura od strony zabudowy); – pokoju dziennego z wersalką, fotelem, szafką z telewizorem LCD 37 cali + szerokie wyjście na przestronny taras (6 m ^2) z niezależnym oświetleniem; – pokoju z dużym łóżkiem do spania, 3 drzwiowej szafy z dużym lustrem, szafkami; – małego pokoju z wersalką, biurkiem, dwoma szafkami i szafą; – łazienki z wanną z prysznicem, pralką. W przedpokoju funkcjonalna zabudowana szafa2 drzwiowa i duża szafka na buty. W całym mieszkaniu podłoga drewniana – dębowa. Telewizja kablowa i internet 30Mbit/s w cenie. Cena 2700 zł/miesięcznie (z wliczonym czynszem 613 zł) + opłaty za media (woda, energia elektryczna, gaz)

Mieszkanie wyremontowane, przestronne, jasne, 100 mkw.,dwupoziomowe. Na dole duży salon w połączeniu z wyposażoną kuchnią,wyjście na balkon, mała łazienka z pralką. Na górze 3 sypialnie, duża łazienka( wanna, kabina prysznicowa), przedpokój. Mieszkanie doskonale spełni rolę dla rodziny lub osób pracujących czy uczących się. Bardzo dobre połączenia komunikacyjne( blisko dworzec PKP. przystanki autobusowe). Przyjazna infrastruktura okolicy( sklepy, szkoły. przedszkola, GOSiR, basen kryty, kluby fitness).

Wynajmę od zaraz atrakcyjnie rozmieszczone dwupokojowe mieszkanie na osiedlu położonym przy ulicy Dylewicza. Lokal posiada urządzoną łazienkę oraz kuchnię. Mieszkanie jest gotowe do natychmiastowego wprowadzenia się. Zapraszam do kontaktu telefonicznego w trakcie którego zostanie ustalony termin obejrzenia mieszkania.

Nowoczesne, zadbane dwupokojowe mieszkanie na Ochocie Rakowiec (ul. Baleya) w pobliżu ścisłego centrum, – 40 metrów, 3 piętro, balkon, mieszkanie po generalnym remoncie w czerwcu 2014 r., nowe okna, nowe drzwi wejściowe i wewnętrzne. Blok 4 piętrowy z 72 r., ocieplony w 2011 r. Do mieszkania przynależy piwnica. Można parkować pod blokiem. Jest też strzeżony płatny parking. Normalni sąsiedzi. Jeden pokój ok. 16 m. połączony z kuchnią ok. 5 m. zabudowa klon/venge – lodówka z dużą zamrażarką, piekarnik elektryczny, płyta gazowa, zmywarka, okap. W pokoju kanapa rozkładana do 200×200 cm, komoda, szafka pod tv, stół, krzesła. Drugi pokój ok. 8,5 m. łóżko 140×200 (materac sprężynowy kieszeniowy) komoda, regał, łazienka z wc 4 m. – prysznic, umywalka, pralka, dwie szafki, wc w zabudowie z deską wolnoopadającą. Możliwość podłączenia kablówki i internetu. Na podłogach parkiet, terakota. Na przedpokoju duża szafa z przesuwnymi drzwiami 280×240 cm plus szafka. Wszystkie mebli z Ikea. Świetnie skomunikowane – odległości 50 m. przystanek autobusowy, niedaleko przystanek tramwajowy. Do Dworca Centralnego i Pałacu Kultury niecałe 10 minut samochodem i 15 rowerem, do lotniska Okęcie ok. 15 minut. Do UM około 5 minut. W odległości 100 m. Simpley, Biedronka, Carrefour, Lewiatan dobrze zaopatrzony bazarek, piekarnie, apteki (jedna całodobowa), 2 parki, przychodnia, przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum, żłobek. Niedaleko stacja Veturilo. Spokojna piękna okolica. Blisko znajdują się Górka Szczęśliwicka (z całorocznym wyciągiem narciarskim), Pole Mokotowskie, Park Malickiego. Przede wszystkim interesuje wynajem na dłużej. Wszystkie naprawy właściciel dokonuje natychmiast (np. w połowie 2014 r. kupiona nowa zmywarka w ciągu 2 dni). Cena 2 000 zł (jest to cena ostateczna najmu -zawiera czynsz i wszystkie opłaty licznikowe). W miesiące wakacyjne, jeśli najemcy nie mieszkają zniżka 200 zł. Kaucja jeden miesiąc.