Mieszkania do wynajęcia Szczecin

Bezpośrednio do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie (60m2), nieumeblowane, świeżo odmalowane, z oszkolonym balkonem. Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Mieszkanie położone jest na zamkniętym osiedlu, na 1 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, otwartej kuchni, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. W kuchni jest lodówka, szafki, zlewozmywak, okap i kuchenna płyta elektryczna, a w łazience – prysznic, toaleta i szafka z umywalką. W okolicy doskonała infrastruktura – Centrum handlowe Targówek z kinem i centrum handlowe Rembielińska, 2 baseny, Ratusz Targówek, w pobliżu wiele sklepów, 5 min spacerem znajduje się lasek Bródnowski i Park Bródnowski. Dogodne połączenia z innymi częściami Warszawy – wiele autobusów, w tym bezpośrednie połączenie ze stacją. Dojazd do centrum komunikacją miejską zajmuje ok 30 min. Miesięczny koszt wynajmu to 2000 zł (do negocjacji) + opłaty (woda + prąd), kaucja wynosi 2000 zł więcej zobaczysz na http://www.magnolia.nieruchomosci.pl/mieszkania/wynajem/ Posiadam do WYNAJĘCIA mieszkanie 45 m2 na wyższym parterze ul. Dedala – okolice Bora Komorowskiego i Meissnera. Mieszkanie dwustronne, okna plastikowe – nowe, mieszkanie po remoncie, swieżo malowane i wycyklinowana podłoga. Kuchnia w nowej zabudowie, z wyposażeniem w lodówkę; kuchnia widna ok 7m2. Duży pokój ok 18 m2, z okratowanym balkonem, umeblowany. Mały pokój ok 12 m2 z oknem, umeblowany. Łazienka ok 4 m2 z pralką, Przedpokój ok 3m2 Zabudowany hol 4m2 – do użytku z jednym sąsiadem ale zaufanym. Mozna przetrzymywać rower, wózek. Mieszkanie posiada piwnice ok. 6m2Mieszkanie do dłuższego wynajmu. Mieszkanie częściowo umeblowane ale moze byc wynajęte bez mebli. Cena miesieczna 2000 pln (zawiera juz czynsz do administracji i 7m3 wody) Do dopłaty wg wskazań liczników woda i energia elektryczna oraz centralne ogrzewanie. Możliwość podłączenia tv kablowej i internetu.Wynajem bezpośredni a biurem nieruchomości.