click to enable zoom
Loading Maps
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Advanced Search
We found 0 results. Do you want to load the results now ?
Advanced Search
we found 0 results
Your search results

#Biuro 322.16 m2 Powiśle#Warszawa#Śródmieście / Powiśle#

Posted by admin on Kwiecień 20, 2017
| Bez kategorii
| 0

#Do sprzedania lokal biurowy w nowym budynku biurowym na warszawskim Powiślu. Specjalnie dla Ciebie wykończyliśmy już łazienki w wysokim standardzie. Do dyspozycji lokale od 100-1000m2. Koszt raty leasingowej lub kredytowej niższy niż kwoty najmu na rynku warszawskim ! Chętnie pomożemy w uzyskaniu finansowania. Budynek biurowy zrealizowany jest w nowej inwestycji mieszkaniowo-biurowej SolecResidance. Biurowa część luksusowego kompleksu apartamentowego Solec Residence oferuje znacznie więcej niż standardowe centrum biznesu. Przede wszystkim dlatego

KomercyjnySprzedaż

cena:4027000.00

Powierzchnia:322.160

Leave a Reply

Your email address will not be published.