mieszkanie pogodno z kominkiem 3 pokoje świetna lokalizacja-Mieszkanie na Sprzedaż Szczecin

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Pogodnie, ulica jednokierunkowa o niewielkim natężeniu ruchu, mieszkanie na wysokim parterze (półpiętro), blok odsunięty od ulicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymieniona instalacja elektryczna, nowa instalacja wodna i CO, grzejniki panelowe. klatka schodowa odświeżona Wejście z klatki schodowej: – drzwi antywłamaniowe, wejście na przedpokój – po lewej stronie łazienka z oknem, wc, bidetem, kabiną prysznicową z hydromasażem, umywalką – na wprost wejście do salonu z umeblowanym aneksem kuchennym oraz kominkiem – w dalszej części mniejszy przedpokój oraz wejście do dwóch sypialni Do wykończenia mieszkania zostały użyte wysokiej jakości materiały. Ściany wykończone płytami kartonowo gipsowymi – malowane, sufity gładzone, na podłogach jasne panele, w przedpokoju i łazience doskonale komponujące się kafle. Niskie koszty utrzymania mieszkania, własne ogrzewanie gazowe, dodatkowym atutem jest alternatywne źródło ciepła – nowy funkcjonalny kominek. Do mieszkania przynależą dwie piwnice, z tyłu budynku piękny duży trawnik służący do wypoczynku i rekreacji dla właścicieli – możliwość wyodrębnienia ogródka. Mieszkanie gotowe do przyjęcia nowych lokatorów. Świetne miejsce do zamieszkania lub pod inwestycje na wynajem biorąc pod uwagę bliskość uczelni ZUT oraz US. Mieszkanie bezpośrednio od właściciela dzięki czemu zaproponowana cena jest bez opłat dla pośredników. Ze względu na ograniczony czas proszę wyłącznie o kontakt telefoniczny na numer podany w ogłoszeniu. Pośrednikom dziękuję !!

Cena: 225000.00
Powoerzchnia: 45.000
Pokoje: 3
Mieszkanie ul. – Pogodno – Szczecin

Dodaj komentarz