Centrum Szczecina – Mieszkanie 145 m-Mieszkanie na Sprzedaż Szczecin

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 145 m2 ( adaptacja poddasza – 4 piętro ) w stanie deweloperskim do indywidualnej aranżacji.Lokalizacja – ul.Kopernika 6. Mieszkanie własnościowe – księga wieczysta. Powierzchnia całkowita – 145 m2 , użytkowa 106,2 m2.Skosy od 1,8 metra wzwyż. W mieszkaniu ogrzewanie gazowe – piec kondensacyjny VIESSMANN + grzejniki firmy BUDERUS. W toalecie ogrzewanie podłogowe. Wyprowadzona pełna elektryka i pozostałe media ( woda , gaz , prąd i instalacja UPC gotowa do podłączenia ). Okna dachowe połaciowe firmy VELUX z systemem inteligentnym iHOME , czujnikami deszczu , roletami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Okno w kuchni i w toalecie. Drzwi wejściowe antywłamaniowe z atestem. Klatka w kamienicy po gruntownym remoncie ukończonym w tym roku. Nowa elewacja od podwórza z ociepleniem 15 cm wykonana rok temu.Klatka schodowa oraz podwórko jest monitorowane. W kamienicy na pierwszych dwóch piętrach prowadzona jest działąlność usługowa ( gabinety lekarskie i biuro rachunkowe ). Wszelkich informacji udzielę telefonicznie , drogą mailową lub osobiście. Pośrednikom dziękuję.

Cena: 269000.00
Powoerzchnia: 145.000
Pokoje: 3
Mieszkanie ul. Mikołaja Kopernika – – Szczecin

Dodaj komentarz