5-pokojowe na os. Bukowym. Możliwość dokupienia garażu.-Mieszkanie na Sprzedaż Szczecin

Oferuję komfortowe mieszkanie, położone na I piętrze w budynku 4-piętrowym. Mieszkanie składa się z 5 pokoi, kuchni, łazienki i oddzielnego WC. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, zostały wygładzone w nim wszystkie ściany. Na podłodze parkiet wycyklinowany i polakierowany. W każdym pokoju zostało zainstalowane gniazdo TV + internet. Mieszkanie jest bardzo słoneczne. Okna wychodzą na stronę wschodnią i zachodnią. Mieszkanie położone centralnie, bez ścian szczytowych. Duże zwroty za ogrzewanie. Z balkonu widok na otwartą przestrzeń, zieleń, plac zabaw. Mieszkanie posiada przynależną piwnicę oraz osobne pomieszczenie na wózki i rowery. Mieszkanie jest położone w samym centrum osiedla. W promieniu 100 – 200 metrów znajdują się: przedszkole, apteka, poczta, gabinety lekarskie, sklepy, przystanki autobusowe itp. Do szkoły ok. 400 metrów osiedlowymi chodnikami bez przekraczania ulicy. Do mieszkania można dokupić murowany garaż położony w sąsiedztwie. W cenie mieszkania pozostaje zabudowa kuchenna i wszystkie szafy z drzwiami przesuwnymi. Oferta bez pośredników i prowizji.

Cena: 390000.00
Powoerzchnia: 85.000
Pokoje:
Mieszkanie ul. Bukowa – Podjuchy / Widok – Szczecin

Dodaj komentarz