click to enable zoom
Loading Maps
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Advanced Search
We found 0 results. Do you want to load the results now ?
Advanced Search
we found 0 results
Your search results

KWATERY PRACOWNICZE TANIE NOCLEGI POKOJE DLA PRACOWNIKÓW WARSZAWA PIASECZNO

Posted by admin on 1 stycznia 2016
| 0

Od 2008 roku oferujemy wynajem kwater pracowniczych w 2 lokalizacjach pod Warszawą: Nowa Iwiczna oraz Żabieniec. Dwie lokalizacje pozwalają na zakwaterowanie dużej ilości osób oraz dogodny dojazd do wielu miejsc w Warszawie i okolicach. Dysponujemy dużą ilością miejsc noclegowych dla pracowników w pokojach 4-6 osobowych. Zapewniamy: -Faktury VAT-Parking na posesji-W pełni wyposażone kuchnie i łazienki-Wygodne łóżka, pościel-Sprzątanie-Telewizor w każdym pokoju-Darmowy internet Wi-Fi-Dobry dojazd Nasze kwatery umiejscowione są w 2 miejscowościach: Nowa Iwiczna oraz Żabieniec. Odległość od ścisłego centrum Warszawy wynosi odpowiednio 17 i 22km.Dwie lokalizacje umożliwiają dogodny dojazd do wielu dzielnic Warszawy, między innymi Ursynów, Wilanów, Mokotów, Piaseczno oraz Konstancin-Jeziorna. Usługi Hotelarskie Iwona i Andrzej Stawczyk Spółka Cywilna Adres: I.Krasickiego 51, Nowa Iwiczna Graniczna 4, Żabieniec Lokalizacja: Piaseczno, Południowe powiaty

Leave a Reply

Your email address will not be published.