click to enable zoom
Loading Maps
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Advanced Search
We found 0 results. Do you want to load the results now ?
Advanced Search
we found 0 results
Your search results

Okazja/Bezpośrednio ! Dom 200 m/800 tylko 9 km do Warszawa- Metra Młociny !!!

Posted by admin on 11 grudnia 2015
| Dom
| 0

Dom w podwarszawskich Łomiankach.Budowany w 2002/2003 roku. Wolnostojący z działką w kształcie prostokąta.Bez garażu.Dom zbudowany jest z nowoczesnych materiałów/betonu komórkowego ABK/ z solidnymi fundamentami ,przez doświadczoną brygadę murarską.Pod stałym nadzorem właściciela.Zależało nam na doborze materiałów oraz zachowaniu prawidłowego procesu budowy. Dół nieruchomości składa się z dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz przedpokoju i dwóch niezależnych pomieszczeń : małego pokoiku typu gabinet oraz 2-pokojowego pomieszczenia z własną łazienką z charakterem odrębnego małego mieszkanka./gościnny/ Parter to jeszcze toaleta dla gości.Dodatkowo jest małe pomieszczenie /zachowanko pod schodami/na sprzęt elektryczny oraz środki czystości. Jedno zabiegowe,wygodne schody prowadzą na poddasze. Jest tam oddzielna łazienka,pralnia i trzy sypialnie o różnych powierzchniach. Każda z nich ma niezależne wejście. Rozkładane schody montowane w suficie to dostęp do małego stryszku.Służy on do przechowywania mniej potrzebnych rzeczy. Standard wykończenia z przed 12-14 lat. Wszystko w nieruchomości działa poprawnie. Nadaje się do zamieszkania ” Od zaraz ” Przyjmę w rozliczeniu mieszkanie-a w Warszawie.Wybudowane po 2004 roku w nowym budownictwie.Wybrane dzielnice! Uwaga. Agencje Nieruchomości wybrałem osobiście i tylko z tą agencją współpracuje .Za inne oferty od pośredników dziękuje, ze względu na porządek w portalach ogłoszeniowych. Lokalizacja: Łomianki, Zachodnie powiaty

Leave a Reply

Your email address will not be published.